O nás

Napísali ste nám

VEĹKÉ ĎAKUJEM za všetko čo pre nás robíte

2.4.2024

Našej dcérke zistili začínajúcu skoliózu. Od februára roku 2022 navštevujeme vašu kliniku. Touto správou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať vašej fyzioterapeutke pani Janke Kuchárovej. Jej odbornosť, prístup, ľudskosť a láskavosť je neopísateľná. Som veľmi rada, že sme mali to šťastie a natrafili sme práve na pani Kuchárovú. Sama tomu neverím, že ešte dnes existujú takýto skvelí zdravotníci. Týmto chcem vyjadriť VEĹKÉ ĎAKUJEM za všetko čo pre nás robí. Ďakujem aj Vašej klinike, že dokážete ohodnotiť takýchto úžastných zamestnancov. Ďakujem a prajem pekný deň.

8.3.2023,  Zlatica Lukáčková.


Poďakovanie p. doktorke Sisoľ

11.3.2024

Rada by som napísala pozitívnu spätnú väzbu na dr. Sisoľ.

Pred cca pol rokom som bola u pani doktorky so zdrav.  ťažkosťami, ktoré ma trápili 10 rokov. (Mala som opakovane bolestivé záchvaty v hrudnej chrbtici počas ktorých som bola paralyzovaná). Pani doktorka vyjadrila podozrenie na jedno zriedkavé ochorenie a odporučila mi imunoalergologičku, ktorá sa takýmto ochoreniam venuje. Diagnóza mi bola potvrdenia minulý týždeň. Mam stanovenú aj úspešnú liečbu.

Jedna sa o autozapalové ochorenie veľmi zriedkavé v našich zemepisných šírkach (na Slovensku nás je len cca 100). Pani doktorka Sisol je jedna veľká odborníčka s obrovským srdcom. Páčilo sa mi, ako sa mi venovala, a to aj napriek tomu, že moja diagnóza sa netykala jej oboru. Pani doktorke budem vďačná do konca života, že vďaka nej môžem fungovať a tešiť sa zo života.

Obrovské ďakujem pani doktorke.

J.N.


23.1.2024 som u Vás bola na operácií ruky

23.1.2024

Operoval ma MUDr. Heger. Od môjho príchodu až do prepustenia domov bol všetok personál úžasný.

Strach zo mňa opadol takmer okamžite a úplne v momente ako ma veselý a veľmi milý tím na sále upokojil. Dokonca jeden z nich ma na sálu odtancoval :). Chcem sa všetkým poďakovať za starostlivosť a milé tváre aj cez rúška.

A.K.