Kariéra

Druh pracovného úväzku:
Plný úväzok

Termín nástupu:
01.04.2018

Ponúknutý plat (brutto)
1100 €

Požiadavky na zamestnanca:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Hľadáme lekárov

  • Všeobecný lekár pre dospelých
  • Ortopéd/traumatológ
  • Oftalmológ
  • Dermatológ
  • Urológ
  • Gynekológ
  • Rádiológ
  • Neurológ

Miesto výkonu práce: Bratislava

Druh pracovného pomeru: plný úväzok / čiastkový úväzok

Termín nástupu: dohodou

Ponúkaný plat (brutto): dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Poskytovať ambulantnú starostlivosť v rozsahu príslušnej špecializácie.
Samostatne vykonávať preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa, špecializácia v príslušnom odbore

V prípade, že máte o pracovnú pozíciu záujem a spĺňate kvalifikačné predpoklady, zasielajte Váš štruktúrovaný životopis spolu so žiadosťou o zamestnanie na na emailovú adresu: oto.lobodas@agelsk.sk

Uchádzač o zamestnanie týmto, podľa ust. § 11 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, udeľuje súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov v rozsahu uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce na účely jeho zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti AGEL SK na dobu jedného roka.